Ana Sayfa İğne Oyası Modelleri Havlu kenarı modelleri 2014 İğne Oyası Modelleri

2014 İğne Oyası Modelleri

Yazma kenarı iğne oyası modelleri arasında en çok beğenilenler hiç kuşkusuz en son çıkan iğne oyaları. Çünkü örgü ve tığ işi ile uğraşan bayanlar yenilikleri takip eder ve en yeni modelleri deneme taraftarı olurlar. Örgü konusu moda gibidir hiç eskimez ve sürekli gelişir.

İğne oyaları nasıl yapılır?
Tığ işi iğne oyları ve mekikle kolay iğne oyaları yapabilirsiniz. Fakat el işi güzel iğne oyaları ortaya çıkarmak istiyorsanız ciddi emek harcamalısınız. İğne oyası modelleri bazen çok zor olabilir. Sık modeller en zor olanlarıdır.

Zor olan sizi korkutmasın biraz çabayla çok güzel oya modelleri orta çıkabilir ve bu işten para kazanabilirsiniz. sahibinden ücretsiz gibi sitelerde ürünlerinizi satabilirsiniz. Kısa zamanda iyi kazançlar elde etmeniz mümkün. Oya örmeye başlamak için belediyelerin ücretsiz dikiş nakış kurslarından yada video sitelerindeki oya eğitimlerinden faydalanabilirsiniz.

iğne oyası örnekleri 2014

 

Bir önceki yazımız olan 2014 İğne Oyası Modelleri başlıklı makalemizde iğne oyası, iğne oyası örnekleri ve oya modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

SIMILAR ARTICLES

0 718

NO COMMENTS

Leave a Reply